Markham Aquatic Club                           10/21/2012 - 13:19PM
                        GTA # 1 - 10/21/2012                        
 
 Event 8  Boys 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Chang, Grant            8 MAC                    NT      52.94  
  2 Zhang, Charles          7 MAC                    NT      53.31  
 
 Event 8  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kompel, Matthew         9 MAC                    NT      46.19  
  2 Ventin, Alex            9 MAC                    NT      48.40  
  3 Chan, Ethan             9 MAC                    NT      52.84  
  4 Chiang, Derek           9 MAC                    NT      53.93  
  5 Stewart, Tevaun         9 STARS                  NT      56.72  
  6 Arora, Sahaej           9 STARS                  NT      58.44  
  7 Harkness, Connor        9 MAC                    NT    1:03.60  
  8 Lu, Henry               9 MAC                    NT    1:07.99  
  9 Feng, Kevin             9 MAC                    NT    1:09.37  
 
 Event 8  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Wang, Kevin            10 Rhsd                   NT      52.14  
  2 Salvo, Ethan           10 MAC                    NT      54.44  
  3 Loong, Jacob           10 MAC                    NT      57.45  
  4 Virani, Adam           10 MAC                    NT    1:01.12  
  5 Tran, Logan            10 MAC                    NT    1:04.50  
  6 Yu, Raynold            10 MAC                    NT    1:05.21  
 
 Event 8  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Tian, Todd             11 Rhsd                37.17      37.89  
  2 Leung, Kestrel         11 CCAC                   NT      40.86  
  3 Zhang, Eric            11 CCAC                   NT      42.15  
  4 Cheung, Edward         11 MAC                 43.11      43.67  
  5 Mitchell, Graeme       11 MAC                    NT      45.07  
  6 Monita, Julian         11 MAC                    NT      46.92  
  7 Wu, Sean               11 MAC                    NT      48.31  
  8 Seit, Ashton           11 MAC                 53.88      49.02  
  9 Liu, Jason             11 MAC                    NT      49.09  
 10 Soo, Hayden            11 MAC                    NT      49.35  
 11 chu, Justin            11 Rhsd                   NT      52.38  
 12 Lu, Charles            11 MAC                    NT      53.88  
 13 Sinn, Adrian           11 MAC                    NT      57.78  
 -- Gong, Ryan             11 Rhsd                   NT         NS  
 
 Event 8  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cheung, Aramis         12 Rhsd                33.12      30.85  
  2 li, Keven              12 Rhsd                35.43      33.00  
  3 Chiu, Ivan             12 CCAC                   NT      36.99  
  4 Mak, Vincent           12 CCAC                   NT      37.10  
  5 Arora, Sanjam          12 STARS               43.25      39.85  
  6 Lieou, Alexander       12 CCAC                   NT      40.85  
 
 Event 8  Boys 13 & Over 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Yu, Jason              16 CCAC                28.82      29.12  
  2 mo, Henry Haoyu        14 Rhsd                30.22      29.29  
  3 Ching, Colman          16 CCAC                29.78      30.21  
  4 Thayaparan, Gowthaman  15 STARS                  NT      30.47  
  5 Chiu, Jason            14 CCAC                   NT      30.93  
  6 Leung, Justin          13 CCAC                   NT      31.64  
  7 li, Benjamin           14 Rhsd                   NT      34.00  
  8 Thayaparan, Abiman     13 STARS                  NT      34.87  
  8 Pang, Julian           14 Rhsd                37.53      34.87  
 10 Paniccia, Matteo       13 STARS                  NT      38.30  
 11 Lieou, Andrew          14 CCAC                   NT      38.36  
 12 De Xavier, Thomas      13 MAC                    NT      38.50  
 13 Navarro, Aidan         15 MAC                    NT      43.09  
 14 Mahal, Jushwin         15 STARS                  NT      51.83  
 15 Lowes, Devon           13 MAC                    NT      51.94