City of Markham Pan Am Centre - Site License           1/15/2017 - 5:35 PM
   MAC Winter  Invitational January 12-15,2017 - 1/12/2017 to 1/15/2017    
 
 Event 4  Boys 13 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals Points 
=========================================================================
                            === A - Final ===                            
 
  1 Friesen, Ian           13 Club Warriors     2:03.53    2:04.17   20  
                 27.98        59.12 (31.14)
        1:31.42 (32.30)     2:04.17 (32.75)
  2 Stone, Kieran          13 Club Warriors     2:08.28    2:06.87   19  
                 28.95      1:01.06 (32.11)
        1:34.34 (33.28)     2:06.87 (32.53)
  3 Qu, Daniel             13 MAC               2:12.97    2:11.01   18  
                 28.83      1:01.58 (32.75)
        1:35.92 (34.34)     2:11.01 (35.09)
  4 Beckstead-Holman, Wil  13 GMAC              2:12.76    2:11.27   17  
                 30.21      1:03.95 (33.74)
        1:38.32 (34.37)     2:11.27 (32.95)
  5 Park, Kevin            13 Crest Swimming    2:13.21    2:11.47   16  
                 30.43      1:04.02 (33.59)
        1:37.71 (33.69)     2:11.47 (33.76)
  6 Campbell, Colin        13 GMAC              2:16.37    2:13.11   15  
                 30.92      1:05.22 (34.30)
        1:39.80 (34.58)     2:13.11 (33.31)
  7 Nowak, Matthew         13 AAC               2:15.84    2:13.23   14  
                 30.66      1:04.81 (34.15)
        1:39.78 (34.97)     2:13.23 (33.45)
  8 Beckstead-Holman, Mar  13 GMAC              2:15.85    2:15.24   13  
                 31.21      1:05.91 (34.70)
        1:41.15 (35.24)     2:15.24 (34.09)
  9 McFadden, Connor       13 Chatham           2:15.82    2:15.89   12  
                 30.44      1:04.72 (34.28)
        1:40.71 (35.99)     2:15.89 (35.18)
 10 Vragovic, Viktor       13 PICK              2:18.46    2:17.46   11  
                 31.97      1:06.57 (34.60)
        1:42.26 (35.69)     2:17.46 (35.20)
 
                            === B - Final ===                            
 
 11 Prokosch, Jake         13 Crest Swimming    2:20.72    2:17.21   10  
                 30.67      1:05.89 (35.22)
        1:41.64 (35.75)     2:17.21 (35.57)
 12 Séguin, Xavier         13 Pointe-Claire Sw  2:19.02    2:17.78    9  
                 31.47      1:06.78 (35.31)
        1:42.00 (35.22)     2:17.78 (35.78)
 13 Van Driel, Noah        13 LSC               2:19.31    2:18.65    8  
                 31.67      1:07.19 (35.52)
        1:42.72 (35.53)     2:18.65 (35.93)
 14 Hagarty, Eamon         13 GMAC              2:19.42    2:20.69    7  
                 32.18      1:08.35 (36.17)
        1:44.25 (35.90)     2:20.69 (36.44)
 15 Redding, Michael       13 Club Warriors     2:19.63    2:22.41    6  
                 32.27      1:08.10 (35.83)
        1:45.37 (37.27)     2:22.41 (37.04)
 16 Kan, Alex              13 MAC               2:24.12    2:22.55    5  
                 32.06      1:08.88 (36.82)
        1:45.69 (36.81)     2:22.55 (36.86)
 17 Boden, Alex R          13 GHAC              2:24.40    2:23.67    4  
                 31.45      1:08.35 (36.90)
        1:47.15 (38.80)     2:23.67 (36.52)
 18 Racic, Jacob           13 MAC               2:24.36    2:24.19    3  
                 32.47      1:09.26 (36.79)
        1:48.19 (38.93)     2:24.19 (36.00)
 19 Paraninfo, Andrew      13 MSSAC             2:25.01    2:24.48    2  
                 33.03      1:10.58 (37.55)
        1:47.86 (37.28)     2:24.48 (36.62)
 20 McMullen, Liam         13 Crest Swimming    2:23.71    2:26.81    1  
                 34.07      1:11.69 (37.62)
        1:49.48 (37.79)     2:26.81 (37.33)
 
                          === Preliminaries ===                          
 
 21 McDonald, Thomas       13 GMAC              2:25.30             
               1:09.62    2:25.30 (1:15.68)
 22 Mills, Emmett          13 GCAC-ON           2:26.19             
               1:10.85    2:26.19 (1:15.34)
 23 Chan, Ethan            13 MAC               2:27.25             
               1:11.11    2:27.25 (1:16.14)
 24 Gunn, Anthony          13 GMAC              2:27.87             
               1:09.63    2:27.87 (1:18.24)
 25 Abbatangelo, Ethan     13 MAC               2:28.56             
               1:11.82    2:28.56 (1:16.74)
 26 Seanor, Liam           13 Ducks             2:28.76             
               1:10.49    2:28.76 (1:18.27)
 27 Nadon, Cody M          13 SSAT              2:29.48             
               1:11.05    2:29.48 (1:18.43)
 28 Porterfield, William   13 GHAC              2:30.41             
               1:10.36    2:30.41 (1:20.05)
 29 Polewski, Cole         13 WAC               2:30.45             
               1:11.34    2:30.45 (1:19.11)
 30 Botica, Filip M        13 WAC               2:30.56             
               1:12.85    2:30.56 (1:17.71)
 31 Van Dalen, Andrew      13 Ducks             2:30.67             
               1:12.55    2:30.67 (1:18.12)
 32 McPhedran, Liam C      13 WAC               2:30.99             
               1:11.34    2:30.99 (1:19.65)
 33 Cui, Derrick           13 MAC               2:31.94             
               1:12.98    2:31.94 (1:18.96)
 34 Fan, Daniel            13 VPSC              2:33.14             
               1:13.41    2:33.14 (1:19.73)
 35 Kilger, Kaden          13 CSL               2:33.97             
               1:14.73    2:33.97 (1:19.24)
 36 Davis, Kael            13 Crest Swimming    2:37.63             
               1:14.96    2:37.63 (1:22.67)
 37 Lee, Ryan              13 MAC               2:38.17             
               1:17.79    2:38.17 (1:20.38)
 38 Boscariol, Quintin     13 MAC               2:42.21             
               1:18.41    2:42.21 (1:23.80)
 -- Kuzak, Zachary         13 Pointe-Claire Sw      NS              
 
 Event 4  Boys 14 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals Points 
=========================================================================
 
                            === A - Final ===                            
 
  1 Robins, Philippe       14 Pointe-Claire Sw  2:06.36    2:04.02   20  
                 29.26      1:00.89 (31.63)
        1:32.72 (31.83)     2:04.02 (31.30)
  2 Liendo, Joshua         14 NYAC              2:06.03    2:04.07   19  
                 29.76      1:01.82 (32.06)
        1:33.28 (31.46)     2:04.07 (30.79)
  3 Cao, Felix             14 Club Warriors     2:08.31    2:05.42   18  
                 29.67      1:01.84 (32.17)
        1:34.21 (32.37)     2:05.42 (31.21)
  4 Johnston, Andrew       14 BTSC              2:09.13    2:05.43   17  
                 28.97      1:00.56 (31.59)
        1:33.97 (33.41)     2:05.43 (31.46)
  5 Bird, Liam             14 MSSAC             2:06.74    2:05.68   16  
                 29.57      1:01.76 (32.19)
        1:33.84 (32.08)     2:05.68 (31.84)
  6 Poulos, George         14 ESWIM             2:08.98    2:08.72   15  
                 29.87      1:02.44 (32.57)
        1:36.50 (34.06)     2:08.72 (32.22)
  7 Milanovich, Alexander  14 ESWIM             2:07.32    2:08.94   14  
                 29.15      1:01.15 (32.00)
        1:34.45 (33.30)     2:08.94 (34.49)
  8 Bell, Tyler            14 Club Warriors     2:09.69    2:10.88   13  
                 30.73      1:03.96 (33.23)
        1:38.47 (34.51)     2:10.88 (32.41)
  9 Stever, Aidan          14 NORAC             2:10.92    2:11.36   12  
                 29.78      1:03.22 (33.44)
        1:37.64 (34.42)     2:11.36 (33.72)
 10 Lavchev, Neno          14 Pointe-Claire Sw  2:10.53    2:12.64   11  
                 31.03      1:04.39 (33.36)
        1:39.25 (34.86)     2:12.64 (33.39)
 
                            === B - Final ===                            
 
 11 Wheatcroft, Thomas     14 TSC               2:11.07    2:08.45   10  
                 29.58      1:02.66 (33.08)
        1:35.82 (33.16)     2:08.45 (32.63)
 12 Kus, Patrick           14 ESWIM             2:11.18    2:09.76    9  
                 29.69      1:02.07 (32.38)
      2:09.76 (1:07.69)                    
 13 Landry, Nathan         14 Club Warriors     2:11.12    2:09.77    8  
                 30.62      1:03.72 (33.10)
        1:36.76 (33.04)     2:09.77 (33.01)
 14 Ortiz, Pablo M         14 COBRA             2:13.04    2:11.13    7  
                 30.60      1:04.03 (33.43)
        1:38.96 (34.93)     2:11.13 (32.17)
 15 Florea, Christian      14 MSSAC             2:11.32    2:11.30    6  
                 30.05      1:02.93 (32.88)
        1:36.69 (33.76)     2:11.30 (34.61)
 16 Irsik, Norbi           14 NYAC              2:13.67    2:11.94    5  
                 30.46      1:03.78 (33.32)
        1:38.20 (34.42)     2:11.94 (33.74)
 17 DeGraaf, Quinn         14 WAC               2:12.07    2:12.75    4  
                 29.97      1:03.62 (33.65)
        1:38.33 (34.71)     2:12.75 (34.42)
 18 Field, Sean            14 Pointe-Claire Sw  2:14.66    2:15.69    3  
                 31.28      1:04.98 (33.70)
        1:40.66 (35.68)     2:15.69 (35.03)
 19 Kwong, Matthew         14 WAC               2:15.95    2:16.49    2  
                 31.11      1:05.55 (34.44)
        1:41.36 (35.81)     2:16.49 (35.13)
 20 Liu, Stephen           14 Ducks             2:15.70    2:16.58    1  
                 30.66      1:05.03 (34.37)
        1:41.35 (36.32)     2:16.58 (35.23)
 
                          === Preliminaries ===                          
 
 21 Tatic, Malcolm A       14 WAC               2:16.06             
               1:05.86    2:16.06 (1:10.20)
 22 Kralj, Adam            14 MSSAC             2:17.46             
               1:06.35    2:17.46 (1:11.11)
 23 Walker, Tristan        14 COBRA             2:17.63             
               1:06.38    2:17.63 (1:11.25)
 24 Pollock, Mathieu       14 Pointe-Claire Sw  2:18.05             
               1:07.72    2:18.05 (1:10.33)
 25 Loureiro-Kent, Samuel  14 TRENT             2:18.76             
               1:05.23    2:18.76 (1:13.53)
 26 Janvier, Hugo          14 Pointe-Claire Sw  2:19.45             
               1:06.03    2:19.45 (1:13.42)
 27 McKay, Caleb           14 Pointe-Claire Sw  2:19.54             
               1:07.28    2:19.54 (1:12.26)
 28 Serre, Jack            14 BTSC              2:19.70             
               1:06.61    2:19.70 (1:13.09)
 29 Girard, Vincent        14 Pointe-Claire Sw  2:20.20             
               1:07.74    2:20.20 (1:12.46)
 30 Salvo, Ethan           14 MAC               2:20.32             
               1:07.98    2:20.32 (1:12.34)
 31 Toader, Anthony        14 PICK              2:20.58             
               1:06.52    2:20.58 (1:14.06)
 32 Omielan, Eric          14 Pointe-Claire Sw  2:20.95             
               1:07.10    2:20.95 (1:13.85)
 33 Baker, Trenton         14 WAC               2:22.89             
               1:06.55    2:22.89 (1:16.34)
 34 Mailloux, Jackson      14 Pointe-Claire Sw  2:23.21             
               1:09.81    2:23.21 (1:13.40)
 35 Melnyk, Ethan          14 BTSC              2:23.77             
               1:06.37    2:23.77 (1:17.40)
 36 Jong, Ethan            14 MAC               2:24.25             
               1:09.30    2:24.25 (1:14.95)
 37 Loong, Jacob           14 MAC               2:24.45             
               1:10.34    2:24.45 (1:14.11)
 38 Li, Perry              14 MAC               2:24.90             
               1:10.78    2:24.90 (1:14.12)
 39 Schwab, Alexander A    14 Crest Swimming    2:24.99             
               1:09.91    2:24.99 (1:15.08)
 40 Draghici, Stefan       14 PICK              2:25.81             
               1:07.46    2:25.81 (1:18.35)
 41 Gilbert, Andrew        14 MAC               2:26.71             
               1:11.97    2:26.71 (1:14.74)
 42 Baena, Liam            14 GMAC              2:27.48             
               1:08.40    2:27.48 (1:19.08)
 43 Bell, Jack             14 GHAC              2:27.50             
               1:11.28    2:27.50 (1:16.22)
 44 Tran, Logan            14 MAC               2:30.04             
               1:10.11    2:30.04 (1:19.93)
 45 Mendiola, Justin       14 MAC               2:30.32             
               1:12.61    2:30.32 (1:17.71)
 46 McWilliams, Mason      14 Ducks             2:30.60             
               1:10.92    2:30.60 (1:19.68)
 47 Lim, Curtis            14 MAC               2:31.94             
               1:11.84    2:31.94 (1:20.10)
 48 Campbell, Kevin        14 MSSAC             2:34.04             
               1:13.21    2:34.04 (1:20.83)
 -- Kay, Evan              14 NYAC                  NS              
 -- Brown, Eric            14 Pointe-Claire Sw      NS              
 -- Chester, William       14 MAC                   NS              
 
 Event 4  Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals Points 
=========================================================================
 
                            === A - Final ===                            
 
  1 Konik, Justin          16 ESWIM             1:57.10    1:55.87   20  
                 27.30        56.57 (29.27)
        1:26.66 (30.09)     1:55.87 (29.21)
  2 Brenken, David         17 NYAC              1:57.97    1:56.89   19  
                 27.44        57.10 (29.66)
        1:26.93 (29.83)     1:56.89 (29.96)
  3 Fazekas, Ethan B       17 WAC               1:59.01    1:57.95   18  
                 27.37        57.36 (29.99)
        1:28.29 (30.93)     1:57.95 (29.66)
  4 Vranic, Philip         20 Gryphons          1:59.37    1:58.30   17  
                 27.21        57.30 (30.09)
        1:28.35 (31.05)     1:58.30 (29.95)
  5 Boyd, Thomas           15 NEOR              2:00.96    1:58.60   16  
                 27.52        57.11 (29.59)
        1:28.04 (30.93)     1:58.60 (30.56)
  6 Yang, Ray              16 ESWIM             2:00.51    1:59.78   15  
                 28.33        58.39 (30.06)
        1:29.78 (31.39)     1:59.78 (30.00)
  7 Lindsey, Adam          18 MAC               1:59.47    1:59.88   14  
                 27.73        57.81 (30.08)
        1:28.82 (31.01)     1:59.88 (31.06)
  8 Gaziev, Ruslan         17 ESWIM             2:00.83    2:00.66   13  
                 27.04        57.15 (30.11)
        1:28.41 (31.26)     2:00.66 (32.25)
  9 Stokes, Richie         16 ESWIM             2:01.17    2:00.96   12  
                 28.49        59.51 (31.02)
        1:30.52 (31.01)     2:00.96 (30.44)
 10 Wood-Anderson, Desmon  16 NEOR              2:00.86    2:04.01   11  
                 28.69        59.54 (30.85)
        1:31.74 (32.20)     2:04.01 (32.27)
 
                            === B - Final ===                            
 
 11 De Robles, Nickolai    18 ESWIM             2:02.27    2:00.64   10  
                 29.00      1:00.31 (31.31)
        1:30.72 (30.41)     2:00.64 (29.92)
 12 Lashley, Tariq         18 ESWIM             2:02.80    2:00.96    9  
                 28.58        59.10 (30.52)
        1:30.57 (31.47)     2:00.96 (30.39)
 13 Bird, Josh             16 MSSAC             2:01.82    2:01.02    8  
                 28.37        59.50 (31.13)
        1:29.97 (30.47)     2:01.02 (31.05)
 14 Commons, Conor         17 LSC               2:02.69    2:02.94    7  
                 27.86        58.92 (31.06)
        1:30.69 (31.77)     2:02.94 (32.25)
 15 Bracho, Canek          15 Club Warriors     2:02.48    2:03.36    6  
                 27.92        59.51 (31.59)
        1:31.44 (31.93)     2:03.36 (31.92)
 16 Corazza, Luca          16 NYAC              2:03.26    2:03.41    5  
                 28.91      1:00.80 (31.89)
        1:32.61 (31.81)     2:03.41 (30.80)
 17 McCabe, Cameron        18 MSSAC             2:02.99    2:03.87    4  
                 28.70      1:00.36 (31.66)
        1:32.78 (32.42)     2:03.87 (31.09)
 18 Savelyev, Pavel        15 ESWIM             2:02.72    2:03.90    3  
                 29.08      1:00.80 (31.72)
        1:32.81 (32.01)     2:03.90 (31.09)
 19 Bonner, Mattheau       16 ESWIM             2:03.14    2:03.93    2  
                 28.79        59.78 (30.99)
        1:31.67 (31.89)     2:03.93 (32.26)
 20 Babits, Matthew        17 MSSAC             2:02.57    2:04.12    1  
                 29.19      1:00.78 (31.59)
        1:32.77 (31.99)     2:04.12 (31.35)
 
                          === Preliminaries ===                          
 
 21 Smith, Everett         15 NEOR              2:04.02             
                 59.79    2:04.02 (1:04.23)
 22 Goodman, Graeme        17 TSC               2:04.19             
               1:00.14    2:04.19 (1:04.05)
 23 Mitchell, Hayden R     16 WAC               2:04.50             
               1:00.99    2:04.50 (1:03.51)
 24 Seiner, Jason          16 Club Warriors     2:05.09             
               1:01.58    2:05.09 (1:03.51)
 25 Wang, Colin            15 MSSAC             2:05.13             
               1:00.95    2:05.13 (1:04.18)
 26 Loewen, Riley          15 ESWIM             2:05.30             
               1:00.18    2:05.30 (1:05.12)
 27 Bagnell, Kevin M       16 GHAC              2:05.42             
               1:00.39    2:05.42 (1:05.03)
 28 Baghdassarian, Kevin   16 NYAC              2:05.73             
               1:00.20    2:05.73 (1:05.53)
 29 Kennedy, Julian        15 NYAC              2:06.14             
               1:01.45    2:06.14 (1:04.69)
 30 Hull, Aidan            15 TSC               2:06.15             
                 59.20    2:06.15 (1:06.95)
 30 Brajuka, Matthew       15 ESWIM             2:06.15             
               1:00.93    2:06.15 (1:05.22)
 32 Sosa Miranda, Cesar    17 ESWIM             2:06.47             
               1:01.64    2:06.47 (1:04.83)
 33 Levytskyy, Max         16 ESWIM             2:07.30             
               1:00.50    2:07.30 (1:06.80)
 34 Medeiros, Amadeus      15 ESWIM             2:07.35             
               1:03.16    2:07.35 (1:04.19)
 35 Rogozynski, Noah       16 COBRA             2:07.51             
               1:00.88    2:07.51 (1:06.63)
 36 Tannir, Nader          16 PICK              2:07.53             
               1:00.60    2:07.53 (1:06.93)
 37 Adams, Austin R        16 SR                2:07.60             
               1:00.96    2:07.60 (1:06.64)
 38 Blair, Jacob M         17 GHAC              2:07.73             
               1:00.82    2:07.73 (1:06.91)
 39 Olson, Tyler           17 PICK              2:08.25             
                 59.88    2:08.25 (1:08.37)
 40 Somov, Alex            16 BTSC              2:08.32             
               1:03.17    2:08.32 (1:05.15)
 41 Harrison, Ethan        17 AAC               2:08.71             
               1:02.52    2:08.71 (1:06.19)
 42 De Silva, Disala       16 Club Warriors     2:08.81             
               1:03.12    2:08.81 (1:05.69)
 43 Kuntz, Samuel          17 Gryphons          2:09.28             
               1:01.12    2:09.28 (1:08.16)
 44 Beals, Connor          17 COBRA             2:09.60             
               1:01.28    2:09.60 (1:08.32)
 45 Collier, Joe           15 BTSC              2:10.06             
               1:03.38    2:10.06 (1:06.68)
 46 Malesich, Aidan        15 PICK              2:10.69             
               1:02.29    2:10.69 (1:08.40)
 47 Antonen, Eric M        15 TSC               2:11.34             
               1:03.04    2:11.34 (1:08.30)
 48 Berger, Liam           15 COBRA             2:11.63             
               1:03.93    2:11.63 (1:07.70)
 49 Corbett, Christopher   16 WAC               2:11.67             
               1:04.00    2:11.67 (1:07.67)
 50 Seccareccia, Alec J    16 SSAT              2:12.02             
               1:01.55    2:12.02 (1:10.47)
 51 Park, Austin           15 MSSAC             2:12.09             
               1:03.29    2:12.09 (1:08.80)
 52 Anton, Colby           15 Club Warriors     2:12.23             
               1:03.58    2:12.23 (1:08.65)
 53 Bonus, Vincent         15 MAC               2:12.34             
               1:03.12    2:12.34 (1:09.22)
 54 Martin, Matthew        15 NYAC              2:12.54             
               1:04.70    2:12.54 (1:07.84)
 55 Urdanivia, Mathias     15 NYAC              2:12.64             
               1:03.53    2:12.64 (1:09.11)
 56 Walker, Aidan          15 MAC               2:13.09             
               1:03.76    2:13.09 (1:09.33)
 57 Cui, Dixun             16 MAC               2:13.12             
               1:03.03    2:13.12 (1:10.09)
 58 Sedore, Jordan         15 COBRA             2:13.71             
               1:03.95    2:13.71 (1:09.76)
 59 Poon, Julian           16 MSSAC             2:14.11             
               1:03.61    2:14.11 (1:10.50)
 60 Almeida, Rafael        15 Pointe-Claire Sw  2:14.41             
               1:04.78    2:14.41 (1:09.63)
 61 Boscariol, Ethan       16 MAC               2:14.55             
               1:03.85    2:14.55 (1:10.70)
 62 Starkell, Steven       17 MSSAC             2:14.63             
               1:04.47    2:14.63 (1:10.16)
 63 Jones, Ryland          16 TSC               2:14.77             
               1:04.13    2:14.77 (1:10.64)
 64 Eley, Andrew           15 BTSC              2:14.87             
               1:05.82    2:14.87 (1:09.05)
 65 Rezk, Omar             16 NYAC              2:14.97             
               1:05.41    2:14.97 (1:09.56)
 66 Ho, Robert             15 COBRA             2:15.00             
               1:05.02    2:15.00 (1:09.98)
 67 Adamson, Zachary M     16 Bolts             2:15.22             
               1:04.59    2:15.22 (1:10.63)
 68 Griffith, Sam          15 NYAC              2:15.26             
               1:06.27    2:15.26 (1:08.99)
 69 Whitby, Manning        15 TSC               2:15.31             
               1:04.45    2:15.31 (1:10.86)
 70 Dean, Connor           17 MSSAC             2:15.39             
               1:05.31    2:15.39 (1:10.08)
 71 McLeod, Lorne          15 Pointe-Claire Sw  2:15.78             
               1:05.27    2:15.78 (1:10.51)
 72 Azizi, Parsa           16 NYAC              2:15.88             
               1:05.05    2:15.88 (1:10.83)
 73 Baker, Justin          15 NYAC              2:15.91             
               1:05.84    2:15.91 (1:10.07)
 74 McLelland, Christophe  17 Ducks             2:16.14             
               1:05.33    2:16.14 (1:10.81)
 75 Offman, Eli            16 TSC               2:16.28             
               1:05.65    2:16.28 (1:10.63)
 76 Tapp, Brandon          15 PICK              2:16.41             
               1:04.63    2:16.41 (1:11.78)
 77 Geoffroy, Mathieu      15 Pointe-Claire Sw  2:16.50             
               1:07.12    2:16.50 (1:09.38)
 78 Nyhof, Bar             15 COBRA             2:16.53             
               1:04.95    2:16.53 (1:11.58)
 79 Lau, Kyle              16 MAC               2:16.73             
               1:05.37    2:16.73 (1:11.36)
 80 Jones George, Bryce    17 NYAC              2:16.96             
               1:04.97    2:16.96 (1:11.99)
 81 Day, Noah              15 GHAC              2:16.97             
               1:05.18    2:16.97 (1:11.79)
 82 La, David              17 MAC               2:17.35             
               1:04.19    2:17.35 (1:13.16)
 83 Murray, Jamie          16 PICK              2:17.37             
               1:05.21    2:17.37 (1:12.16)
 84 Jakmara, Hadi          16 Crest Swimming    2:18.04             
               1:04.77    2:18.04 (1:13.27)
 85 Pang, Bill Y           16 MSSAC             2:18.05             
               1:08.24    2:18.05 (1:09.81)
 86 Molella, Jacob         15 COBRA             2:18.25             
               1:06.18    2:18.25 (1:12.07)
 87 Bayley, Adam H         15 Crest Swimming    2:19.80             
               1:06.29    2:19.80 (1:13.51)
 88 Vragovic, Joseph       16 PICK              2:20.03             
               1:06.53    2:20.03 (1:13.50)
 89 Potma, Jesse W         16 WAC               2:20.76             
               1:07.65    2:20.76 (1:13.11)
 90 Offenbacher, Matthew   15 MAC               2:21.31             
               1:07.11    2:21.31 (1:14.20)
 91 La, Richard            15 MAC               2:21.52             
               1:05.84    2:21.52 (1:15.68)
 92 Cheung, Edward         15 MAC               2:22.34             
               1:09.11    2:22.34 (1:13.23)
 93 Dey, Dittam            17 TSC               2:22.87             
               1:08.60    2:22.87 (1:14.27)
 94 Molano, Sebastian      17 MAC               2:25.23             
               1:06.71    2:25.23 (1:18.52)
 -- Roy, Liam              15 Pointe-Claire Sw      NS              
 -- Walker, Connor         16 MAC                   NS              
 -- Markos, Daniel         16 MAC                   NS              
 -- Gawronski, Bruno C     18 TSC                   NS              
 -- Stecho, Nathan         15 Club Warriors         NS              
 -- Mircevski, Dejan       15 PICK                  NS              
 -- Begel, Ethan           18 ROC                   NS              
 -- McWilliams, Carter     17 Ducks                 NS              
 -- Rozo, Rafael Rodrigo   18 Gryphons              NS              
 -- Atkinson, Joseph       18 NYAC                  NS              
 -- Norval, Connor W       17 MAC                   NS              
 -- Brown, Taila           16 NYAC                  NS              
 
                 Combined Team Scores - Through Event 4                  
 
  1. Etobicoke Swimming                360   2. Club Warriors                     260
  3. Markham Aquatic Club              252   4. North York Aquatic Club           183
  4. Guelph Marlin Aq Club             183   6. Mississauga Swimming              138
  7. Windsor Aquatic Club              123   8. Vaughan Aquatic Club              100
  9. Pointe-Claire Swim Club            85  10. Ajax Aquatic Club                  75
 11. Crescent Town Swim Club            69  12. Oakville Aquatic Club              67
 13. Golden Horseshoe Aquatic Club      52  14. Northumberland Aquatic Club        47
 15. Vancouver Pacific Swim Club        46  15. Barrie Trojan Swim Club            46
 15. North Eastern Swimming             46  18. Thunder Bay Thunderbolts           45
 19. Chatham Y Pool Sharks              44  20. Toronto Swim Club                  41
 21. Lakeshore Swim Club                37  22. Lindsay Lightningbolts SC          27
 23. Cobra Swim Club                    24  24. Pickering Swim Club                22
 25. University of Guelph               17  26. Ducks Swimming                     16
 27. Garden City Aquatic Club           12  28. Sault Surge Aquatic Team            5